Головна » 2018 » Березень » 19 » У школі було проведено відкритий урок з зарубіжної літератури
У школі було проведено відкритий урок з зарубіжної літератури

Тема уроку мала назву «Повість Миколи Васильовича Гоголя "Ніч перед Різдвом". Народні звичаї і традиції у творі. Образи Оксани і Вакули».

Метою уроку було презентувати повість «Ніч перед Різдвом», повідомити про історію створення твору; показати на прикладах опис українських народних традицій у повісті; розкрити тему кохання, охарактеризувати головних героїв повісті; виховати цікавість до звичаїв українського народу, до творчості М.В.Гоголя.

Урок був підготовлений учителем зарубіжної літератури Орябко С. В. та учнями 6 класу.

На уроці була проведена гра «Відтвори текст»; зачитування цитат з народними звичаями, описаними Гоголем. Учні також мали змогу переглянути епізоди з фільму «Ніч перед Різдвом».

Творчість дітей проявлялася в інсценуванні уривку з повісті, а також у створенні логічного ланцюжка розвитку почуттів Оксани до та після ночі перед Різдвом.

Переглядів: 101 | Додав: tysolovo-sch | Рейтинг: 0.0/0